+38 (044) 338 83 44 [email protected]

Захист даних

Як Secure Crowds захищає особисті дані та репутацію
Зв'язатися з менеджером

Як Secure Crowds захищає

Якщо недобросовісні конкуренти отримають доступ до конфіденційної інформації, може постраждати твій бізнес. По-перше, тому що вони можуть першими використати напрацювання та технології компанії. По-друге, хакери можуть виконати дії, які серйозно зашкодять репутації. Наприклад, передадуть конфіденційні дані клієнтів третім особам або використають їх у власних цілях. Щоб цього не допустити, довір захист своєї компанії професіоналам!

1. Знаходимо слабкі місця

На першому етапі ми вивчаємо мережі, пристрої та програми для операційної системи клієнтів. Далі створюємо карту мережі та виявляємо слабкі місця. Аналіз вебзастосунків здійснюється комплексно: як ручними методами, так і з допомогою автоматизованих утиліт.

 

2. Нейтралізуємо вразливості

Далі ми переходимо до етапу нейтралізації виявлених уразливостей. Методи та інструменти в кожному разі залежать від конкретної ситуації. Ми використовуємо як загальнодоступні утиліти, так і власні розробки.

 

3. Перевіряємо стабільність

Після цього ми перевіряємо стійкість мережі до атак на канальному рівні, аналізуємо трафік, перевіряємо стабільність маршрутизації, вивчаємо всі можливі способи отримання зловмисниками несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації.

4. Складаємо звіт

Інформація, що отримана у наслідок уразливостей, документується та аналізується для контрольного списку безпеки мережі. Чим більше ми працюємо з клієнтами, тим більше знаємо про вразливість. Враховуючі наш 10-річний досвід, хакери практично не мають шансів обійти наш захист.

 

5. Передаємо його тобі

Після завершення всіх етапів аналізу замовник отримує звіт з описом усіх виконаних робіт з оцінкою рівня безпеки нашими фахівцями, а також із переліком виявлених недоліків та списком методів їх усунення.

 

6. Перевіряємо репутацію компанії

Команда Security Crowds виконує найскладніші завдання щодо моніторингу репутації та поширення позитивного іміджу як для фізичних, так і для юридичних осіб по всьому світу та у певних регіонах.

 

7. Усуваємо негатив

Компанія Secure Crowds спеціалізується на залучені аудиторії в социальних мережах, а також на усуненні негативної інформації, яка залишається інтернет-користувачами. Якщо в результаті атаки хакерів постраждала репутація твоєї компанії, ми допоможемо відновити її.

 

8. Працюємо в рамках закону

Наша компанія працює виключно в рамках закону і ніколи не використовує «сірі» методи: накрутки з використанням ботів або придбання фейкових користувачів. Працюємо лише легально, використовуючи накопичені знання та досвід.

 

9. Надаємо повний звіт

Для організації мережі будь-якого розміру наша команда етичних хакерів готова надати повну оцінку внутрішньої та зовнішньої безпеки, а також надати детальний звіт із рекомендаціями щодо усунення всіх вразливостей та захисту від злому.

 

Стати партнером
Захистити репутацію

Зв'яжіться з нами, щоб захистити свій бизнес від хакеров вже сьогодні!