+38 (044) 338 83 44 [email protected]

Захист репутації —

Надійно та законно відновлюємо вашу репутацію
Замовити послугу

Наші методи

Кожна компанія може зіткнутися зі складними клієнтами, які залишають відгуки в соцмережах, на Google мапах, різних сайтах. В результаті рейтинг компанії знижується.

Тоді за запитом клієнта ми починаємо збирати джерела негативу, щоб ефективно працювати з ними. Для цього ми використовуємо найбільш новітні методи й технології, наприклад:

  • OSINT — збір інформації про компанію за допомогою штучного інтелекту з машинним навчанням.
  • Різні SMM-сервіси, які реагують на кожну згадку компанії у мережі.

В результаті ми вирівнюємо відгуки, оптимізуємо особисту репутацію й видаляємо негативну інформацію. Докладніше про наші методи нижче.

Вирівнювання статистики відгуків

Вирівнювання статистики відгуків або Reputation management — це реальна робота з коментаторами, переговори з незадоволеними в цілях повернути репутацію компанії. Як це працює?

У нас вже є 10-річний досвід рішення конфліктів та усунення негативних відгуків. Це дало нам можливість розробити власні схеми вирішення найбільш розповсюджених кейсів й алгоритми ефективного реагування на будь-який відгук. Крім того, ми вивчили логіку читачів оглядів й використовуємо методи структурного аналізу, щоб звернути увагу на переваги твоєї компанії, а не на недоліки.

Feedback

Оптимізація особистої репутації

Інтернет-репутація безпосередньо впливає на дохід і успіх компаній. Негативна репутація провокує недовіру до потенційних клієнтів, втрату інвесторів та доходів. Чому заповнювати пошукову видачу похвальними статтями – погане рішення? Тому що люди схильні шукати негатив у всьому. І вони його знайдуть. А інвестори своєю чергою уважно перевірять всю історію компанії. Що робити у таких випадках?

Ми забезпечуємо повне комплексне відновлення репутації з використанням контрконтенту, юридичне очищення інформації та усунення негативу. Крім того, ми навчимо тебе й твоїх фахівців технологій, з допомогою котрих ви зможете самостійно боротися з впливом негативних відгуків, оцінок, статей, зображень, відео та сайтів.

Видалення информації

Самостійне видалення будь-якої інформації з інтернету — дорогий і найчастіше тривалий процес, що вимагає залучення юристів та суєти в судах. Негатив в інтернеті, можливо, був широко поширений протягом тривалого часу та більше не актуальний. Але в той же самий час він, як і раніше викликає недовіру у потенційних клієнтів, ділових партнерів та інвесторів. Що робити?

Пропонуємо альтернативне рішення — комплексне, безпечне, легальне. Ми очистимо репутацію твоєї компанії, не порушуючи законів, забезпечуючи повну конфіденційність.

Наші послуги — твій спокій та репутація. Ми, команда Secure Crowds, допоможемо видалити всі негативні плями з репутації в указанні терміни без будь-яких проблем.

Зв’язатися з нами

Скористайтеся формою зворотного зв’язку, щоб залишити заявку на консультацію та уточнення вартості послуг. Зв’яжіться з нами, щоб розпочати відновлювати свою репутацію вже сьогодні!